آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

معرفی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه غرب تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ادامه »

آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج - بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه تهران

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه کرج

آموزش آرایشگری زنانه در کرج ( بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج ) ادامه »

آموزش آرایشگری بانوان

معرفی بهترین مراکز آموزش آرایشگری بانوان در تهران با ارئه مدرک معتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه »

 
آموزشگاه آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری زنانه

دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه میکروپیگمنتیشن یا دستگاه تاتوی دائمی ابرو و لب و سایر بخش‌های صورت، دستگاهی است که عمده استفاده آن در آرایشگری زنانه است.  با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن، رنگ دائمی در لایه بالایی پوست به صورت خطوطی رسم می‌شود. این دستگاه برای ایجاد ابرو، خط لب، مدلینگ و رنگ کردن سایر بخش‌های صورت استفاده می‌شود.

برای آموزش میکروپیگمنتیشن در ایران باید در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر ثبت نام کنید و این دوره را آموزش ببینید.

 

اجزای دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه میکروپیگمنتیشن شامل یک کارتریج و یک نازل است که به همراه یک دسته قلم به صورت یک دستگاه یکپارچه در می‌آید. کارتریج در آن به عنوان مخزن رنگ عمل می‌کند و نازل نیز به عنوان نازلی برای خروج رنگ به کار می‌رود. این دستگاه با سرعت بالا خطوطی را روی پوست رسم می‌کند و رنگدانه های دائمی در پوست را تزریق می‌کند.

دستگاه میکروپیگمنتیشن

 

تفاوت نازل با کارتریج در دستگاه میکروپیگمنتیشن

نازل (Nozzle) و کارتریج (Cartridge) دو قطعه مجزا و متفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن هستند.

نازل میکروپیگمنتیشن: قطعه‌ای است که در دستگاه میکروپیگمنتیشن به عنوان قسمتی از هدپیس برای تزریق رنگ به پوست و رسم خطوط روی پوست استفاده می‌شود.

کارتریج میکروپیگمنتیشن، قطعه‌ای است که شامل مخزن رنگ و نوارهای مختلفی برای تغذیه رنگ به نوزل و سایر قطعات دستگاه می‌شود. در واقع، کارتریج شامل مخزن رنگ و قطعات دیگری است که برای تغذیه رنگ به نوزل و سایر قسمت‌های دستگاه استفاده می‌شود.

انواع هاشور ابرو (۰ تا ۱۰۰)

 

بنابراین، نازل و کارتریج دو قطعه مجزا و متفاوت هستند و هر کدام وظایف و عملکردهای خود را دارند.

دستگاه میکروپیگمنتیشن بیومستر

 

امکانات دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه‌های میکروپیگمنتیشن امروزه با توجه به پیشرفت فناوری، دارای امکاناتی همچون کنترل دقیق عمق تزریق رنگ و سرعت دستگاه، قابلیت تنظیم فشار و حتی قابلیت اتصال به سیستم‌های کامپیوتری جهت انجام طرح‌های دقیق‌تر و بیشتری شده‌اند.

 

هندپیس در دستگاه میکروپیگمنتیشن چیست؟

هندپیس (Handpiece) در دستگاه میکروپیگمنتیشن، قسمتی است که شامل نازل و مخزن رنگ است و به کمک آن، میکروپیگمنتیشن می‌تواند رنگ دائمی را در لایه بالایی پوست تزریق کند و خطوط را روی پوست رسم کند.

اسکالپ سر ، میکروپیگمنتیشن سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن

هندپیس در دستگاه میکروپیگمنتیشن، به عنوان قسمت اصلی دستگاه شناخته می‌شود و باید به دقت انتخاب شود تا بهترین نتیجه‌ای در ایجاد خطوط صورت و دیگر بخش‌های صورت به دست آید. در واقع، هندپیس باید دارای ویژگی‌هایی همچون دقت بالا، کنترل دقیق عمق تزریق رنگ و قابلیت تنظیم فشار باشد تا بهترین عملکرد را در میکروپیگمنتیشن ارائه دهد.

چقدر طول میکشه ارایشگری یاد بگیرم

به طور کلی، هندپیس به عنوان قسمتی اساسی در دستگاه میکروپیگمنتیشن، نقش بسیار مهمی در ایجاد طرح‌های دقیق و زیبا بر روی پوست ایفا می‌کند.

دستگاه میکروپیگمنتیشن چینی

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.