آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

معرفی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه غرب تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ادامه »

آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج - بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه تهران

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه کرج

آموزش آرایشگری زنانه در کرج ( بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج ) ادامه »

آموزش آرایشگری بانوان

معرفی بهترین مراکز آموزش آرایشگری بانوان در تهران با ارئه مدرک معتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه »

 
آموزشگاه آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری زنانه

لیست ۳ تایی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران

لیست 3 تایی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران

لیست ۳ تایی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران (نارمک – تهرانپارس- پیروزی)

آموزشگاه های آرایشگری یکی از معتبرترین مراکز آموزشی و مورد تایید سازمان فنی حرفه ای هستند به طوری که در صورتی که برای هنرجو از لحاظ آموزشی در آموزشگاه مشکلی پیش بیاد میتواند به سازمان فنی حرفه ای منطقه مراجعه نموده و مشکل ش را با سازمان در میان بگذارد. اعم از گرفتن هزینه های غیر معمول از طرف اموزشگاه الی شکایت از آموزشگاه به دلیل برگزاری دوره های بی کیفیت .

 

هزینه مدرک آموزشگاه آرایشگری زنانه

مدرک حرفه های آرایشگری مورد نیاز هرکس بستگی به خودش دارد یعنی شما میتوانید آموزش ببینید ولی بدون مدرک باشد یا اینکه مدرک فنی حرفه ای از ما بگیرید . ولی در حالت کلی اصل بر این است که آموزشگاه ها در ازای طی دوره آموزشی به شما مدرک بدهند ولی بعضی از کارآموزان احتیاج به مدرک ندارند و نمیخواهندمدرک بگیرن در این مورد آموزشگاه ها اومدند برای کسانی که مدرک نمی خواهند هزینه کمتری میگیرند (هزینه مدرک را کم میکنند) و آموزش میدهند ولی اونهایی که مدرک میخواهند هزینه بیشتری بابت مدرک باید پرداخت میکنند.

 

شرایط بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران

توصیه ما این است که در هیچ آموزشگاه آرایشگری بدون طی کردن (پرس و جو) مدت زمان آموزش به ساعت، تعداد جلسات آموزشی، پشتیبانی بعد از آموزش به مدت چند ماه، آموزش بر روی مدل زنده، مدل زنده را باید آموزشگاه تامین کند یا شما،  مدت زمان دریافت مدرک فنی حرفه ای بعد از آزمون ، تاریخ آزمون، هزینه کتابها و لوازم و مواد مصرفی (از بابت اینکه کدام مواد و لوازم از طرف شما باید تامین شود و هزینه شان چقدر است و چه مواد و لوازمی از طرف آموزشگاه به صوت رایگان باید تامین شود باید مشخص کنید) . اخلاق خوب مربی و کادر آموزشی و مدیریت بعد از ثبت نام یکی از ویژگیهای انتخاب بهترین اموزشگاه است .

 

 محدوده آدرس بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران

آموزشگاه بانو روشنایی
نارمک، دردشت شمالی، مترو علم و صنعت
  نارمک، گلبرگ غربی، مترو جانبازان
آموزشگاه پریسا پازوکی تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین رشید و تیرانداز
آموزشگاه نیکوپسند
خیابان پیروزی، روبروی مترو نبرد، ۲۱ متری دهقان

 

تلفن های تماس آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران

آموزشگاه بانو روشنایی
۰۹۱۲-۵۸۶-۸۲۹۶  ۷۷۲۷۴۶۲۷-۰۲۱
بهترین آموزشگاه آرایشگری
آموزشگاه پریسا پازوکی ۰۹۱۲۱۷۹۷۸۰۸
آموزشگاه نیکوپسند
۰۹۱۹۲۵۹۱۸۸۲  ::  ۷۷۴۳۹۵۴۰

 

بازار کار آرایشگری زنانه

آرایشگری زنانه یک حرفه مرتبط با زیبایی و آرایش است. برای ورود به این حرفه، باید مهارت‌های حرفه‌ای را کسب کرده و استراتژی‌های کاری برای درآمد عالی را در پیش بگیرید. بازار کار آرایشگری پر رقابت است و برای موفقیت در این حرفه، باید با آخرین روش‌ها و تکنیک‌های آرایشی به روز باشید. برای ورود به این حرفه، نیاز به کسب مدارک و مهارت‌هایی لازم است. همچنین، برای راه‌اندازی کسب و کار آرایشگری، باید بازار کار و نیازهای مشتریان را بررسی کرده و راه‌هایی برای جذب مشتریان پیدا کرد.

 

برای مشاهده ۴ تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری پیروزی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزشگاه آرایشگری در پیروزی

 

لیست دوره های آرایشگری زنانه

حرفه های آرایشگری زنانه عبارتند از : میکاپ عروس، آرایش دائم صورت(میکروپیگمنتیشن)، شینیون مو، کاربا مواد (رنگ و مش)، احیا و صافی مو با کراتین، ریباندیگ، سشوار کشیدن ، ریباندینگ، کاشت ناخن، طراحی ناخن با لاک، مانیکور و پدیکور، طراحی ناخن با مواد، کوتاهی موی ژورنالی، کوتاهی مو با موزر، فردائم مو، اکستنش مژه، اکستنشن مو، لیفت و لمینت مژه و ابرو، فیشیال پوست، دکلراسیون حرفه ای مو با مدرک و …

 

توانایی کارآموز  آرایشگری

مربیان آموزشگاه ها در حرفه آرایشگری می‌توانند به دانشجویان کمک کند تا مهارت‌های لازم برای این حرفه را کسب کنند. همچنین، توانایی جذب مشتری، تعیین دستمزد مناسب و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان از مهارت‌های مهم برای یک آرایشگر است. بعد از اتمام دوره میتوانید خدمات دوره مورد نظر را به راحتی روی مشتری انجام دهید.

 

مهارت‌های اصلی آرایشگری

مهارت‌های اصلی آرایشگری در سالهای قبل شامل هفت مهارت اصلی هستند که عبارتند از: آرایش صورت، پیرایش مو، اصلاح ابرو، آرایش چشم، آرایش لب، مژه گذاری و فیکس کردن آرایش ولی جدیدا مهارت های دیگری هم که در بالا ذکر شده به این لیست افزوده شده اند.

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری چه ویژگی هایی دارد؟

قابل توجه کارآموزان برای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه.

یک آموزشگاه خوب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

محتوای آموزشی: آموزشگاه باید دوره های آموزشی مناسب و به روز را ارائه دهد، که شامل تکنیک های جدید آرایشگری و فرآیند آموزشی جامع و کامل باشد.

تجهیزات و امکانات: آموزشگاه باید از تجهیزات و امکانات مناسب برای آموزش بهره مند باشد، از جمله لوازم و مواد آرایش و پیرایش، محصولات لازم برای آموزش و فضای آموزشی با تجهیزات کامل و مناسب.

مربیان با تجربه: مربیان باید تجربه کافی در صنعت آرایشگری و تحصیلات مرتبط را داشته باشند و توانایی آموزش به دانشجویان را داشته باشند. مربی آموزشگاه باید دارای مجوز سازمان فنی حرفه ای و کارت مربیگری باشد.

محیط آموزشی مناسب: کارآموزان باید در یک محیط آموزشی مناسب و کاملا تجهیز شده آموزش ببینند، که شامل اتاق های آرایش، نورپردازی مناسب، وسایل آموزشی و تجهیزات ضروری است.

مدرسان با روحیه آموزشی: مدرسان باید روحیه آموزشی قوی داشته باشند و توانایی ارائه آموزش به کارآموزان با علاقه و انگیزه را داشته باشند.

شناخته شدن آموزشگاه: آموزشگاه باید در بازار شناخته شده و دارای سابقه آموزشی چندین ساله باشد و کارآموزان باید از آن به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری شناخته شوند.

تابلوی آموزشگاه: یک آموزشگاه آرایشگری معتبر باید دارای تابلوی سازمان فنی حرفه ای نصب شده در جای مشخص و قابل دید عموم باشد.

آموزش های پشتیبانی: آموزشگاه باید پشتیبانی های کافی برای کاراموزان خود را بعد از اموزش در اختیارشان قرار دهد، از جمله ارائه مشاوره های حرفه ای و رفع اشکال، ارائه آموزش های حضوری آنلاین، رویدادهای آموزشی و غیره.

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.