آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

معرفی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه غرب تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ادامه »

آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج - بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه تهران

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه کرج

آموزش آرایشگری زنانه در کرج ( بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج ) ادامه »

آموزش آرایشگری بانوان

معرفی بهترین مراکز آموزش آرایشگری بانوان در تهران با ارئه مدرک معتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه »

 
آموزشگاه آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری زنانه

⭐️بوتاکس مو یا کراتینه برزیلی مو : ✅کدام یکی برای شما مناسب است؟

بوتاکس مو یا کراتینه برزیلی مو

🟪بوتاکس مو چه تفاوتی با کراتینه مو برزیلی دارد؟

🟩کدام روش برای شما مناسب است؟

🟥چه چیزی بوتاکس مو را از درمان کراتینه برزیل متفاوت می کند؟

در آرایشگری زنانه در حالی که هر دو روش درمانی ⭐️بوتاکس و ⭐️کراتینه مو نتایج مشابهی به شما می دهند ولی درمان با بوتاکس مو و درمان با کراتین در واقع کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

 

شباهت های و تفاوت های کراتینه مو و بوتاکس مو در چیست؟

🟥شباهت ها :

❤️هر دو اثر صاف کنندگی مو ایجاد می کنند.

💛هر دو موخوره را از بین می برند.

💙هر دو موها را درخشنده میکنند.

🖤هر دو به سرعت در تغییر زیبایی موها تاثیر دارند و مدت زمان زیادی را برای تغییر لازم ندارند.

🟥 تفاوت ها:

💜بزرگترین تفاوت بین کراتینه و بوتاکس مو این است که محصولات بوتاکس مو حاوی فرمالدئید و سایر مواد شیمیایی سخت نیستند در حالی که این مواد را می توانید در محصولات حاوی کراتین پیدا کنید.

💙تفاوت دیگر بوتاکس و کراتین مو این است که بوتاکس مو یک درمان نرم کننده عمیق است ، که برای بازگرداندن زیبایی طبیعی موهای آسیب دیده کار می کند ، در حالی که درمان کراتین در درجه اول به عنوان یک روش صاف کننده مو است که برای موهای آسیب دیده توصیه نمی شود.

💛کراتینه مو ماندگاری بیشتری نسبت به بوتاکس مو دارد.

بوتاکس مو یا کراتینه برزیلی مو کدام بهتر است؟

بوتاکس مو یا کراتینه برزیلی مو کدام بهتر است؟

 

🟪کدام روش را پیشنهاد میکنید کراتینه و صافی مو؟

💚آرایشگر به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام روش درمانی متناسب با نیاز شماست. انتخاب مناسب به وضعیت موهای شما و نتیجه ای که می خواهید بدست آورید بستگی دارد.

 

🟨 چه کسانی بهترین گزینه برای کراتینه و بوتاکس مو هستند؟

🔴درمان کراتین گزینه ای عالی برای خانم هایی است که موهای فرفری و ضخیم ندارند.

🟡صافی مو به روش کراتینه نتایج مطلوبی را در موهای وز ایجاد می کند که در معرض هوای مرطوب قرار دارند.

🟢اثرات کراتینه مو بر روی موهای سالم و دست نخورده به اندازه موهای متخلخل (مجعد و مات) باقی نمی ماند.

⚫️درمان کراتینه برای زنان باردار یا شیرده و کودکان زیر دوازده سال توصیه نمی شود.

🟠روش درمانی کراتینه برای موهای بسیار ریز ، صاف یا نازک نیز در نظر گرفته نشده است.

⚪️ بوتاکس مو را می توان روی انواع موها انجام داد.

🟣اگر موهای ظریف ، خشک ، رنگی ، سفید شده ، بیش از حد پردازش شده ، کدر یا بی روح دارید روش درمانی بوتاکس مو برای شما مناسب است.

🟢استفاده از روش درمانی بوتاکس مو در دوران بارداری بی خطر است.

ریباندینگ مو ، صافی حرفه ای ، متخصص کراتینه ، احیا موهای سوخته

 

🟦نکات ایمنی بهداشتی و زیستی کراتینه مو چیست؟

🟡محصولات کراتینه حاوی ماده شیمیایی به نام فرمالدئید است که می تواند در مرحله اتو کشی آزاد شوند. قرار گرفتن در معرض گازهای فرمالدئید می تواند پیامدهای مضر برای مشتری ، آرایشگر و افراد اطراف آنها داشته باشد.

🟠از طرف دیگر ، بوتاکس مو درمانی مطمئن و سازگار با محیط زیست برای مو است. هیچ بخار سمی از محصول وارد نمی شود و هنگام کار با آن نیازی به ماسک گاز نیست.

 

 

🟩طرز تاثیر و عملکرد کراتین و بوتاکس به مو ها

🟡درمان کراتین برزیلی مولکول های فعال کراتین را بر روی تارهای مو پخش می کند ، نه در داخل کوتیکول . چون مولکول های کراتین برای نفوذ به تارهای مو خیلی بزرگ هستند.

🔵ولی بوتاکس مو برخلاف روش های درمانی کراتینه ، دارای ترکیبی از مواد مغذی ضروری مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان ها است که به طور موثر به کوتیکول مو نفوذ می کند تا موها را از داخل به بیرون برگرداند. این روش درمانی شکاف ها و شکستگی های ساقه مو را پر می کند ، برای بازگرداندن پروتئین از دست رفته ساقه موها کمک میکند و باعث میشود موها صاف ، سالم و قوی شوند.

موهای آسیب دیده ، موهای شکسته ، احیاء مو

 

🟥آیا در خانه هم میتوان کراتینه و بوتاکس مو انجام داد؟

❎کراتینه کردن مو باید در آرایشگاه توسط متخصص مو انجام شود و تمام نکات ایمنی را رعایت شود. اگر توانایی انجام حرفه ای کراتینه کردن مو را ندارید به یک آرایشگراه معتبر مراجعه نمایید.

❎درمان بوتاکس مو در خانه بی خطر است ، اما اگر یک آرایشگر با تجربه کاربامواد ، این کار را انجام دهد نتیجه خیلی بهتر و مطمئن تری خواهید گرفت.

 

⬜️آیا میتوان از مواد کراتینه و بوتاکس کردن مو بدون ترس استفاده کنیم؟

🟣کراتینه مو گاهی اوقات باعث خشکی و آزار دهنده بودن موها می شود. اگر موهای شما ضعیف است، اتوی مو می تواند به کوتیکول آسیب برساند و منجر به شکستگی موهای شما شود. برای برخی از افراد ممکن است بلافاصله پس از درمان با کراتین، ریزش مو هایشان افزایش یابد.

🟢ولی پس از انجام بوتاکس مو ، عوارض جانبی منفی مانند خشکی مو ، شکستگی و ریزش مو را تجربه نخواهید کرد. اگر می خواهید در دراز مدت مو و پوست سر خود را سالم نگه دارید ، بوتاکس مو می تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

 

🟧کدام روش درمانی برای شما مناسب تر است؟

💙درمان کراتینه باعث می شود موهای شما به طور طبیعی صاف ، قابل کنترل تر به نظر برسند. موهای تحت درمان با کراتین حتی در معرض محیط های مرطوب نیز وز نمی شوند. زمان استایل به طرز چشمگیری کاهش می یابد.

🖤بوتاکس ، موهای بسیار آسیب دیده را احیا می کند ، شکاف ها را ترمیم می کند ، موخوره را از بین می برد و درخشش با شکوهی به موهای شما می بخشد. در این روش درمانی همچنین پوست سر شما تغذیه می شود و برای رفع شوره سر و ریزش مو کمک می کند.

❤️اگر می خواهید موهای صاف و قابل کنترل داشته باشید ، ⭐️درمان کراتینه گزینه بهتری است زیرا درمان کراتینه موها را بیشتر از بوتاکس مو صاف می کند.

💛اگر می خواهید موهای خود را ⭐️دوباره احیا کنید و موهایتان را کم حجم کنید و موهای موج دار خود را تا حدودی در همان حالت نگه دارید ، بوتاکس مو همان چیزی است که شما نیاز دارید.

🤍کراتینه کردن مو ، فر بودن مو را صاف می کند و باعث کنترل بسیار بیشتر موها می شود ، اما موهای بسیار آسیب دیده را به طور کامل احیا و صاف نمی کند.

💜همچنین اگر ترجیح می دهید از مواد شیمیایی خشن استفاده نکنید ، بوتاکس مو یک روش درمانی مناسب است.

💚اگر موهای ظریفی دارید ، یک درمان کراتینه می تواند موهای شما را سنگین کند و باعث صاف بیشتر موهای شما و خوابیدن مو روی کف سر شود.

🤎 بوتاکس مو، برای صافی موهای باریک مناسب تر است ، زیرا حجم آن را کاهش نمی دهد و موهای شما را به همان درجه ای که کراتینه حجم مو را کاهش می دهد را نمیکند.

آموزش آرایشگری ، کراتینه مو ، بوتاکس مو ، صافی مو ، احیا مو

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.