آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

معرفی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه غرب تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ادامه »

آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج - بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه تهران

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه کرج

آموزش آرایشگری زنانه در کرج ( بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج ) ادامه »

آموزش آرایشگری بانوان

معرفی بهترین مراکز آموزش آرایشگری بانوان در تهران با ارئه مدرک معتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه »

 
آموزشگاه آرایشگری زنانه
آموزشگاه آرایشگری زنانه

انواع هاشور ابرو (۰ تا ۱۰۰)

انواع هاشور ابرو (0 تا 100)

انواع هاشور ابرو (هاشور ابرو میکث، هاشور ابرو هایلایت، هاشور تیغ ماهی، هاشور ابرو کادر ، هاشور ابرو قاب، هاشور ماژیکی ابرو، هاشور ابرو نچرال، هاشور ابرو خطی، هاشور ابرو فیبروز)

هاشور ابرو به منظور اصلاح ابروها با سه تکنیک میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و فیبروز انجام میشود. هاشور ابرو یک فرایند دائمی است و قابلیت حذف کامل آن وجود ندارد، بنابراین قبل از تصمیم گیری باید با دقت و با استفاده از اطلاعات کافی، تمام جنبه‌های موضوع را مورد بررسی قرار داد.

آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار تهران یکی از معتبرترین مراکز آموزش آرایشگری در ایران است که از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. این آموزشگاه دوره‌های تخصصی مختلفی از جمله دوره آموزش هاشور ابرو از صفر تا صد را ارائه می‌دهد.

 

اگر حالا در یک آموزشگاه میکروپیگمنتیشن مشغول گذراندن دوره آرایش دائم هستید انواع هاشور های ابرو برای شما آموزش داده میشود.

هاشور ابرو با تکنیک فیبروز ابرو

هاشور ابرو با تکنیک فیبروز

هاشور ابرو با تکنیک میکروبلیدینگ ابرو

هاشور ابرو با تکنیک میکروبلیدینگ ابرو

هاشور ابرو با تکنیک میکروپیگمنتیشن

 

هاشور ابرو یکی از روش‌های اصلاح و زیباسازی ابروها با استفاده از فنون میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و فیبروز است. در این روش کارشناس با توجه به نوع چهره، ساختار استخوانی و پوستی و سلیقه مشتری، شکل مناسبی را برای ابروها انتخاب و با استفاده از تکنیک‌های مذکور ابروها را به آن شکل درمی‌آورد. هاشور ابرو می‌تواند ظاهر فرد را به شکل قابل توجهی تغییر دهد و زیبایی چهره را افزایش دهد.

 

 

هاشور ابرو یکی از انواع خاص و متمایز ابروهاست که به صورت ضخیم، پرپشت و بیضی شکل است. این نوع ابرو در میان زنان ایرانی طرفداران زیادی دارد.

ویژگی‌های هاشور ابرو عبارتند از:

•ضخامت و پرپشت بودن: هاشور ابروها معمولاً بسیار ضخیم‌تر و پرپشت‌تر از انواع متداول ابرو هستند.

•شکل بیضی: هاشور ابروها معمولاً شکلی بیضی و منحنی دارند و انتهای آنها به سمت بالا کشیده می‌شود.

•وسعت زیاد: هاشور ابروها معمولاً وسیع‌تر و گسترده‌تر از ابروهای معمولی هستند.

•کمرنگ بودن: هاشور ابروها معمولاً کمرنگ‌تر و سفید مایل به طلایی تر از رنگ موهای سر هستند.

•اصلاح خاص ابروها: هاشور ابروها نیاز به اصلاح ویژه‌ای دارند تا شکل بیضی و پرپشت مطلوب به خود بگیرند.

 

انواع مدل هاشور ابرو

انواع هاشور ابرو که در زیر توضیح داده میشود جهت بالا بردن اطلاعات کارآموزان و هنرجویان حرفه آرایش دائم و خانم های متقاضی این مدل زیبایی میباشد و لزومی ندارد پیگمنتر توضیحاتی در مو انواع مدل به مشتری بدهد. در انجام هاشور ابرو شکل و مدل هاشور را بر روی ابروهای مشتری ترسیم میکنیم بعد از اوکی دادن مشتری کار شروع میشود.

 

مطلب مفید زیر هم میتوانید در آخر بخوانید.

هاشور ابرو چیست ⁉️??

هاشور ابرو میکث :

هاشور ابرو میکث (به انگلیسی: mix brow) یکی دیگر از روش‌های طراحی ابرو است که در آن از ترکیب دو روش دیگر یعنی هاشور ابرو کادری و هاشور ابرو قوسی استفاده می‌شود. در این روش، شکل ابرو ها به صورتی طراحی می‌شود که در بخش‌های مختلف آن از هر دو روش کادری و قوسی استفاده شده باشد. به عنوان مثال، بخش داخلی ابروها به شکل کادری و بخش خارجی آن به شکل قوسی طراحی می‌شود.

هاشور ابرو میکث برای افرادی که شکل ابروهایشان نسبتاً خاص و منحصر به فرد است و نیاز به یک روش ترکیبی برای تعریف شکل ابروهایشان دارند، مناسب است.

 

هاشور ابرو هایلایت:

هاشور ابرو هایلایت (به انگلیسی: brow highlight) یکی از روش‌های طراحی ابرو است که در آن از رنگ‌های روشن و براق برای برجسته کردن بخش‌هایی از ابرو استفاده می‌شود. به عنوان مثال، با استفاده از رنگ روشن و براق در نقاط بالایی ابروها، این ناحیه از ابرو بیشتر برجسته و متمایل به بیرون به نظر می‌رسند که باعث شکل‌دادن به ابروهایی با ارتفاع و طول بیشتر می‌شود.

هاشور ابرو هایلایت معمولاً با استفاده از قلم ابرو و رنگ ابرو به همراه رنگ روشن و براق انجام می‌شود. این روش برای افرادی که ابرو های ضعیف و کم‌ پشت دارند و یا می‌خواهند ابروهای خود را بیشتر برجسته نشان دهند، پیشنهاد می‌شود.

 

هاشور تیغ ماهی :

هاشور ابرو تیغ ماهی (به انگلیسی: fish tail brow) یکی از روش‌های طراحی ابرو است که شکلی شبیه به پره‌های ماهی دارد و در این مدل ، نوک پایینی ابرو با شیب شدیدی به سمت بالا رفته و در نتیجه طرحی بسیار تمیز و ظریف ایجاد می‌شود. این روش اخیراً در آرایشگاه های خارجی مد شده است و بسیاری از افراد این مدل را برای ابروهای خود انتخاب می‌کنند. اما باید توجه داشت که شکل دادن به ابروها باید با توجه به شکل چهره فرد و با رعایت قوانین طراحی ابروها انجام شود تا به نتیجه‌ای هماهنگ و زیبا دست یافت.

 

هاشور ابرو کادر :

هاشور ابرو کادری (به انگلیسی: box brow) یکی از روش های طراحی ابرو است.

در هاشور ابرو کادری، شکل ابروها به صورت مستطیلی و کادری طراحی می‌شود. این روش بیشتر برای صورت‌هایی با اندازه چشمان بزرگ و فاصله چشمان بیشتر انتخاب می‌شود. با طراحی ابرو به این شکل، چشمان بزرگتر و گردتر به نظر می‌رسند و چهره شما بیشتر حالت تعادل به خود میگیرد.

 

هاشور ابرو قاب:

قاب هاشور ابرو (به انگلیسی: frame brow) یک نوع دیگر از روش‌های طراحی ابرو هستند.

هاشور ابرو قاب سایه قاب و سایه ابرو هاشور ابرو با قاب و سایه ابرو

در هاشور ابرو قاب، شکل ابروها به شکل یک قاب یا فریم طراحی می‌شود. در این روش، ابروها در کناره های چشمان، به صورت قوسی شکل داده می‌شوند و شکلی مانند قاب یا فریم به چشمان و چهره فرد میبخشند. این روش بیشتر برای صورت‌هایی با اندازه چشمان کوچک و فاصله چشمان کمتر انتخاب می‌شود. با طراحی ابروها به این شکل، چشمان کوچکتر و قوسی‌تر به نظر می‌رسند و چهره شما بیشتر به تعادل می‌رسد.

 

هاشور ماژیکی ابرو:

هاشور ماژیکی ابرو (به انگلیسی: magic brow) یکی از روش‌های جدید و مدرن طراحی ابرو است که با استفاده از مواد مخصوص آرایشی و به کمک دستگاه‌های الکترونیکی انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از دستگاه مخصوص و با اعمال فشار ملایم، رنگ مخصوص ابرو به ناحیه‌های خاصی از ابرو تزریق می‌شود. سپس با استفاده از دستگاه دیگری، رنگ ابرو به صورتی طراحی می‌شود که شبیه به موهای طبیعی ابروباشد.

هاشور ابرو ماژیکی ابرو

هاشور ماژیکی ابرو برای افرادی که دوست دارند شکل ابروهایشان بسیار طبیعی و دقیق باشد و یا برای افرادی که حاجب‌هایشان کم‌جمعیت و ضعیف هستند، مناسب است. با این حال، باید توجه داشت که شکل دادن به ابروها باید با توجه به شکل چهره فرد و با رعایت قوانین طراحی ابروها انجام شود تا به نتیجه‌ای هماهنگ و زیبا دست یافت و همچنین باید به دنبال استفاده از محصولات با کیفیت و در دستگاه‌های بهداشتی و ضدعفونی شده باشید.

هاشور تیغ ماهی با کادر:

هاشور تیغ ماهی که دورش کادر بخورد.

هاشور نچرال:

در مول هاشور ابرو نچرال، موهای هر طرف ابرو به هر سمتی در جهت موهای ابرو به شکل ظریف هاشور شود. به عبارتی هر طرف مو به هرسمتی هاشور میشود.

 

تصاویر زیر قدیمی هستند

در حال تاتو ابرو

در حال تاتو ابرو

قبل و بعد قاب ابرو با هاشور ابرو انواع هاشور ابرو سایه کای هاشور ابرو

باید توجه داشت که شکل دادن به ابروها باید با توجه به شکل چهره فرد و با رعایت قوانین طراحی ابرو انجام شود تا به نتیجه‌ای هماهنگ و زیبا دست یافت.

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.