آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

معرفی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه غرب تهران - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ادامه »

آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج - بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه تهران

کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران ادامه »

آموزش آرایشگری زنانه کرج

آموزش آرایشگری زنانه در کرج ( بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج ) ادامه »

آموزش آرایشگری بانوان

معرفی بهترین مراکز آموزش آرایشگری بانوان در تهران با ارئه مدرک معتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه »

 
آموزشگاه آرایشگری زنانه

چگونه می توان لاک ناخن را سریعتر خشک کرد؟

چگونه می توان لاک ناخن را سریعتر خشک کرد؟

چیکار کنیم لاکمون زود خشک بشه؟

راه حل برای خشک نشدن سریع تر لاک ناخن چیست

چیکار کنیم لاک زودتر خشک بشه؟

آرایشگری زنانه همیشه در عین حال که زیبایی را به افراد به ارمغات میاورد ضمن اینکه سختی های خودش را هم دارد  ترفند هایی هم برای انجام بهتر و سریعتر آرایش ها توسط ارایشگر ها پیدا شده است که گروه وبسایت ” آموزشگاه آرایشگری زنانه “این دفعه یک مقاله در باره خشک شدن سریع لاک ناخن برای شما اماده کرده است امیدواریم برایتان مفید واقع شده باشد .

مراقبت از ناخن های خود و تزیین ناخن ها با لاک ناخن شفاف و بی رنگ یا لاک های رنگی احساس خوبی به انسان میدهد . برخی افراد ، خشک شدن سریع لعاب لاک های ناخن را از مزیت های لاک ناخن به حساب میاورند. زمان خشک شدن لعاب یا لایه رویی لاک های معمولی ۱۰ تا ۱۲ دقیقه طول می کشد ولی روش هایی هم وجود دارد که به روند خشک شدن سریع ناخن ها کمک میکند .

کپی رایت از مطالب سایت تحت هر شرایطی اکیدا ممنوع میباشد.

 

خواندن پیشنهادات ایمن برای سریع تر خشک کردن ناخن ها را در زیر توصیه میکنیم.

 

۱٫ تاپ کت خشک کن لاک ناخن

با خرید یک تاپ کات با کیفیت و شفاف که به صورت اختصاصی برای خشک شدن لاک های ناخن ساخته شده اند آسانترین راه برای خشک کردن سریع تر ناخن ها میباشد. قیمت بسیاری از تاپ کات های خشک کن موجود در بازار از لاک ناخن معمولی هم ارزانتر میباشند .

بهترین تاپ کات های خشک کننده لاک ناخن یک لایه براق کننده هم بر روی ناخن ها اضافه میکنند و از لایه لایه شدن لاک ناخن جلوگیری میکنند و باعث میشوند لاک های ناخن را در عرض یک دقیقه یا کمتر خشک شوند.

تاپ کات برای خشک شدن سریع لاک ناخن

۲٫ آب سرد سریع لاک ناخن را سریع خشک می کند.

انجام این ترفند به کمی که کار مقدماتی نیاز دارد قبل از اینکه ناخن های خود را لاک بزنید یک کاسه کوچک برداشته و آن را با آب لوله پر کنید . یک یا دو قطعه یخ به کاسه ای که آب پر کرده اید اضافه کنید.

ناخن های خود را لاک بزنید حدود دو دقیقه صبر کنید تا لایه لاک ناخن روی صدف ناخن تثبیت شود و اطمینان حاصل کنید که لاک ناخن بر روی ناخن های شما چسبیده شده باشد.

آب سرد برای خشک شدن سریع لاک ناخن

سپس ناخن های خود را در آب سرد قرار دهید و حدود پنج دقیقه آنها را در آنجا نگه دارید. وقتی دست یا پاهای لاک زده تان را از آب خارج می کنید ، خواهید دید که بالای سطح ناخن حالت شبنم آب وجود دارد. این مشاده این علامت مطمئن شوید که لاک ناخن شما کاملاً خشک شده است.

 

 

۳- سشوار کردن راهی برای خشک کردن لاک ناخن

قبل از شروع به لاک زدن ناخن های خود یک سشوار را در محیطی با هوای خنک وصل کنید. پس از اتمام لاک ناخن با یک جریان هوای ثابت سشوار ، هوای خنک را به سمت ناخن های خود هدایت کنید. سپس این روش خشک کردن لاک ناخن را بر روی ناخن های دیگر دست های خود پیاده کنید . برای خشک کردن لاک با این روش فقط از باد خنک سشوار استفاده شود . چون باد گرم سشوار پوست دست ها را میسوزانند و عمل خشک کردن را هم با مشکل روبرو میکند.

سشوار برای خشک کردن ناخن

 

۴٫ روغن بچه هم لاک ناخن را سریع خشک میکند؟

روغن کودک ، روغن زیتون و حتی اسپری های پخت و پز برای خشک کردن ریعتر ناخن کمک میکنند . ناخن های خود اول اماده کنید بعد روی هر کدام از ناخن های خود یک یا دو قطره از این روغن ها بمالید و برای یک یا دو دقیقه بشینید و صبر کنید . روغن باید روی صدف ناخن نفوذ کند تا بتواند لاک ناخن را سریعتر خشک کند زیرا در لایه بالایی ناخن شما قرار می گیرد و داخل لاک خیس می شود. بعد لاک ناخن تان را بزنید . لاک هایی که نازک تر زده میشوند سریعتر خشک میشوند. این روش اساسا لایه لاکی را که بر روی ناخن شما زده میشود نازک میکند . به محض دیدن شبنم های روغن در بالای ناخن ، روغن را با یک حوله کاغذی خشک پاک کنید.

استفاده از روغن زیتون و بچه برای خشک کردن لاک ناخن

 

۵- لایه نازک لاک ناخن در خشک شدن لاک موثر میباشد.

لایه لاک ناخن را نازک بزنید . این روش لاک زدن یا مانیکور ناخن میتواند زمان خشک شذن لاک را کمتر کرده و شما در وقت و زمان صرفه جویی کنید . با انجام چندین لایه نازک و صیقلی شده لاک ناخن ، بر خلاف یک یا دو لایه ضخیم لاک ناخن میتوانید زودتر از زمان مورد نظر لاک هایتان را خشک کنید . تمرین کنید تا یاد بگیرید که چگونه لاک ناخن با لایه های نازکتر را روی صدف ناخن پخش کنید.

 

۶- لاک خشک کن های قطره ای استفاده کنید

شما می توانید از قطره های مخصوص لاک خشک کن برای خشک کردن سریع لاک های خود استفاده کنید . این قطره ها را از هر فروشگاه لوازم آرایش و زیبایی میتوانید بخرید یا از فروشگاه های اینترنتی به صورت آنلاین خریداری کنید. این قطره ها برخلاف پوشش دهنده های خشک کن سریع ، لایه دیگری به مانیکور ناخن شما اضافه نمی کنند.

قطره خشک کننده سریع لاک ناخن

این قطره ها دارای روغن هستند ، بنابراین باعث خشک شدن لاک ناخن های شما می شوند.پس از چند دقیقه استفاده از قطره خشک کن لاک ، میتوانید بقیه مراحل مانیکور و پدیکور دست و پا هایتان را انجام دهید و هیچ نگرانی از بابت خیس بودن لاک ناخن نداشته باشید .

 

از ناخن های خود مراقبت کنید .

خشک کردن معمولی لاک ناخن در هوای آزاد صبر زیادی را می طلبد ، اما خشک شدن سریع تر آنها فقط کمی تفکر و خلاقیت را می طلبد. اگر می خواهید ناخن های شما سریعتر خشک شوند ، انگشتان خود را به اطراف خود نپیچانید ، زیرا ممکن است لاک تان را لکه دار کنید.

چگونه می توان لاک ناخن را سریعتر خشک کرد؟

برخی از متخصصان ناخن ادعا می کنند که حتی پس از خشک شدن لاک ها ، مانیکور ناخن به مدت ۱۲ ساعت یا بیشتر کاملاً تثبیت نشده است. روز بعد از انجام لاک ناخن از ناخن های خود به صورت ویژه مراقبت کنید. برای داشتن یک مانیکور خوب و طولانی با ماندگاری بالا و جلوگیری از لایه لایه نشدن لاک ناخن ، هر دو یا سه روز ، یک لایه نازک تاپ کات پوششی روی ناخن ها بکشید و لاک هایتان تازه شوند.

 

کپی رایت از مطالب سایت تحت هر شرایطی ممنوع میباشد و در صورت مشاهده اقدام قانونی انجام میشود

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.